Szymon Litwiniuk

Usługi geodezyjne i kartograficzne

Świadczymy pełen zakres usług geodezyjnych. Posiadamy najwyższej klasy urządzenia pomiarowe takich firm jak Trimble, Geodimeter, Topcon, Leica. Pomiary wykonujemy metodami tradycyjnymi i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii GPS.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również firm, chętnie podejmiemy dłuższą współpracę. Przy dłuższej współpracy oferujemy upusty, również dla klientów indywidualnych np. przy wykonaniu wszystkich usług geodezyjnych związanych z budową domku jednorodzinnego przez naszą firmę. Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość skorzystania z usług projektanta który zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z budową domu i innych budowli, uzbrojenia podziemnego wymagającego pozwolenia na budowę lub/i uzgodnienia ZUD.

Wykonujemy różne typy zleceń, np: mapy do celów projektowych pod przyłącze lub domek jedno rodzinny, po mapy wielko formatowe i kompleksową obsługę inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych przez naszą firmę, po kliknięciu na daną usługę w oknie pojawi się jej opis. Klientów indywidualnych zachęcamy do zapoznania się z zakładką „poradnik inwestora”.

Zapraszamy do współpracy

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc przy wykonaniu usług geodezyjnych lub kartograficznych. Jesteśmy rzetelni i dokładni. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Masz pytania? Zapraszamy do działu "Kontakt". Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.